Airline Tycoon Hangar

Airline Tycoon Evolution - opis gry

Evolution - czego możemy się spodziewać tym razem? Na pewno pierwszej klasy. Nie chodzi mi bynajmniej o jakość samej gry, choć ta jest niezgorsza, lecz o fakt pełnego włączenia do ATE wcześniejszego dodatku do AT - First Class, wraz z wszystkimi jego nowościami i misjami. Jeśli więc nie wiesz co zmieniło ATFC w stosunku do pierwszej części Airline Tycoon, warto zapoznać się także z jego opisem.

I tym razem pierwszą rzucającą się w oczy nowością jest menu. W przeciwieństwie do poprzednich wersji, w tle nie ma lotniska, lecz części, z których buduje się samoloty... buduje... a no właśnie! Kolejną i zarazem najbardziej wyrazistą nowością, już po uruchomieniu gry i odprawie, jest nowe pomieszczenie! Na prawo od sprzedawcy nowych samolotów, galeria ciągnie się dalej aż do pomieszczenia z wielkim napisem "HITECH" nad wejściem - to właśnie tam projektować można swoje nowe, od początku do końca własne samoloty!

Kolejną nowością jest biuro ochrony - miałeś problemn z sabotażami? Teraz - za odpowiednią sumę - skończy się on raz na zawsze. W firmie Safe&Secure, której siedziba zlokalizowana jest w samym środku lotniska (a dokładniej, bezpiecznie schowana pomiędzy gabinetem dyrektora a agencją reklamową) możesz dokładnie uzgodnić co i jak ma być monitorowane.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. W menu, oprócz zmienionego tła, zauważyć można 10 nowych misji. Dokładny ich opis znajduje się w dziale Poradnik. Kolejna to nowe przedmioty (dokładny opis także w poradniku). Należą do nich perfumy (zarówno pachnące jak i śmierdzące ;)), kombinerki, cygaro i węgiel (w dwóch wersjach: rozżarzonej i chłodnej). W tajnym pokoju PetrolAir czeka na nas 5 nowych sabotaży, co łącznie z dotychczasowymi daje 15 sposobów na wykończenie konkurenta. Czwartą i w zasadzie, ostatnią, nowością jest Internet, a raczej jego wykorzystanie w grze. Wprowadzono dodakowe możliwości związane z grą przez sieć: wymiana projektami samolotów «Eee, sprzedaż byłaby lepsza :] - MuMiN» z innymi graczami ATE, na dedykowanym serwerze dla gry, jak również możliwość pochwalenia się swoimi wynikami przed całym światem.

vear, 19.09.2003. ostatnia aktualizacja: 06.03.2018 r.
Copyright © 2003 - 2024 Airline Tycoon Hangar.
Powielanie jakiejkolwiek części serwisu bez zgody redakcji zabronione.