Airline Tycoon Hangar
Forum Polskie Forum Airline Tycoon Strona Główna
   Airline Tycoon i First Class
     Zablokowane zlecenia, keyb. not found w notebooku...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szemhazaj
M?odszy m?otkowy


Posty: 1
Dołączył: 23 Kwi 2011

PostWysłany: Sobota 23 Kwiecień 2011 18:08    
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem  

U mnie nie zadzia?a? ?aden sposób przedstawiony w tym w?tku oraz w innych miejscach w necie, ale uda?o mi si? znale?? sposób który u mnie zadzia?a? na k?ódk? i blokad? laptopa w 100% a oto on:

Gra?em na WinXP z patchem, k?odka wskakiwa?a mi po próbie odczytu gry z save zrobionego przed wzi?ciem wi?kszego zlecenia (w razue jak si? nie mie?ci? w plan lotów to oczytywa?em gre aby unikn?? kary). Okazuje si?, ?e owa k?ódka ma du?o wspólnego z graniem pod WinXP ale mo?na to bez problemu obej??. Mianowicie trzeba wyemulowa? system Windows98 pod systemem WindowsXP i problem ca?kowicie znika. Wyemulowa? czyli odpali? windowsa 98 spod systemu winxp (dla mniej do?wiadczonych z kompami). W tym celu ?ci?gamy darmowy program VirtualPC 2007, np st?d http://www.dobreprogramy.pl/Virtual-PC,Program,Windows,12248.html . Nast?pnie potrzebujemy p?yty z Win98 lub obrazu p?yty w ISO. Montujemy w oknie g?ównym programu VirtualPC p?yte lub obraz, instalujemy wirtualnie system, nast?pnie po postawieniu systemu instalujemy AT. Potem pozostaje ewentualne przerzucenie savów (np poprzez nagranie ich na p?yte CD i zamontowanie w virtual PC podobnie jak podczas instalki windowsa) i mo?na gra?. Wirtualny system odpala si? spod windowsa XP, nie trzeba ?adnych dodatkowych partycji czy formatowania dysków, wszystko zapisuje si? w wirtyalnym twardym dysku. U mnie to pomog?o i k?odka znikn??? na dobre. Pozdrawiam wszystkich fanów AT1 i ?ycz? mi?ej gry Smile
Powrót do góry
View user's profile Send private message  
 
NoName007
M?odszy m?otkowy


Posty: 1
Dołączył: 14 Cze 2011

PostWysłany: Wtorek 14 Czerwiec 2011 21:06    
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem  

po latach niewiedzy, po latach utrapie?...
odkry?em dzisiaj co jest przyczyn? k?ódki na kalendarzu i zablokowanego kompa Smile
Powrót do góry
View user's profile Send private message  
 
Siemior
M?odszy m?otkowy


Wiek: 34
Posty: 8
Dołączył: 14 Lis 2009

PostWysłany: Niedziela 07 Sierpień 2011 22:41    
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem  

@szmhazaj pisalem juz o tym w tym temacie http://airlinepl.info/agora/viewtopic.php?t=927
_________________
Gra wojenna: http://online.freeware.info.pl/desert-operations.html
Powrót do góry
View user's profile Send private message  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Forum Polskie Forum Airline Tycoon Strona Główna
   Airline Tycoon i First Class
     Zablokowane zlecenia, keyb. not found w notebooku...

Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum

Powered by phpBB (c) 2001, 2002 phpBB Group. Theme loosely based on FI Theme.
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa), Obecny czas to Piątek 19 Kwiecień 2024 2:44