[Inne gry Tycoonowe] Lemonade Tycoon 2 New York

Niedziela, 21-08-05 21:30 :: NeRoK
Kto nie marzył aby rozkręcić Lemoniadowy biznes ? Właśnie, grając w Lemonade Tycoon 2 New York, staje się to całkiem możliwe. Jak sama nazwa wskazuje akcja dzieje się w Nowym Jorku. W grze ‘rozkręcamy’ swój własny biznes. Zaczynamy od stoiska z przyczepą, po eleganckie stoisko z własną maskotką reklamującą. W grze należy kupować kostki lodu, plastikowe kubki, cukier oraz cytryny. Wszystko oczywiście ma swoją cenę. Pogoda w grze się zmienia, co za tym idzie, musimy zmieniać składniki naszej lemoniady. Jeżeli jest zimno – zmniejszamy ilość kostek lodu, jeżeli jest ciepło – dodajemy więcej kostek lodu. Hmmm.. co zrobić gdy nie mamy klientów ? Zmienić lokalizację naszego stoiska ! Nie ma nic za darmo… Musimy opłacać codziennie nasze miejsce. Do wyboru mamy:

The Bronx, Blokowisko, nasze ‘domyślne’ miejsce – 0$/dzień,
Grand Central Station, Centralna stacja, zapłacimy – 25$/dzień,
Central Park, zapłacimy – 50$/dziennie,
Statue Of Libery, Statua Wolności, zapłacimy – 40$/dzień,
Time square, zapłacimy – 100$/dzień,
Greenwich Village, zapłacimy – 30$/dzień,
Brooklyn, zapłacimy – 10$/dzień.

Tak więc lokalizacji jest dużo. W każdej możemy postawić po np. 2 budki (zależy od dostępnego miejsca). Gdy już sporo zarobimy czas kupić coś do naszego stoiska. Może to być kasa fiskalna, która przyśpieszy ruch w naszej kolejce. A może jakiś sprzęt grający ? Najlepiej kupić wszystko (jeżeli ma się oczywiście tyle funduszy) ;). Dla bardziej ‘wtajemniczonych’ pokazywane są raporty. Najlepszy sprzedawca, zadowolenie, straty i przychody (najważniejsze ;) itp.
Gdy przypatrzymy się 1 dniu, zobaczymy ikonki nad głowami naszych klientów. Informują one o opinii (Takie coś jak w AT). Takich ikonek jest 10.Teraz coś o grafice. Grafika wykonana jest ładnie i starannie, nie zabrakło w niej humoru. Nawet najmłodszy gracz połapie się o co chodzi ;) Godziny spędzone z tą grą to godziny niestracone :). Niestety, w wersji demo narzucone jest ograniczenie. Możemy grać 1 godzinę. Trochę mało jak na rozkręcenie biznesu. Pełna wersja kosztuje $ 14.99.

Demo można pobrać stąd.

PS: Na początku polecam kupić kasę fiskalną ;)

Screeny
Copyright © 2003 - 2018 Airline Tycoon Hangar.
Powielanie jakiejkolwiek części serwisu bez zgody redakcji zabronione.