Airline Tycoon Hangar
Forum Polskie Forum Airline Tycoon Strona Główna
   Airline Tycoon Evolution i Deluxe
     Misja - Zmiana kursu
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daverox
M?odszy m?otkowy


Wiek: 37
Posty: 5
Dołączył: 24 Lut 2011
Skąd: Namys?ów

PostWysłany: Piątek 25 Marzec 2011 13:09    
Temat postu: Misja - Zmiana kursu
Odpowiedz z cytatem  

Witam,
Otóz mam pewien problem z misj? z kampanii First Class - Zmiana kursu.
Gra?em ju? 3 razy i ani razu nawet nie zblizy?em si? do 200 a akcje... ?rednio akcjie konkurencji s? warte 50-60 z? wi?cej od moich.

Ze statystyk wynika i?,
- zarobi?em wi?cej na zleceniach,
- zadowolenie pasa?erów porównywalne
- wizerunek wi?kszy przez kilka dni mam 4-5 % a konkurencja 0% mimo, to ich akce warte s? wi?cej.
- zlecenia dobieram starannie i planuj? trasy aby zminimalizowa? loty automatyczne,
- nie sabotuj? konkurencji (raczej oni siebie sabatuj?)
- ogólnie wcale nie jestem gorszy w statystykach i pieniadzach na koncie , a mimo to moje akcje nie s? w tej samej cenie co konkurencji

- próbowa?em równie? sposobu z po??czeniami (Berlin - NY bilety VIP i zarabiam oko?o 500.000 za lot. )
Równie? nie pomog?o cho? ju? akcje by?y dro?e okolo 160 max. A Sunshine Airlines z 3 samolotami i tak osiagn??a 220 (ja mialem 4 samoloty i zarabia?em po 3-4 mil na dzie?)

Prosz? o sugesti? jakie najlepsze s? sposoby przej?cia tej misji - jakie dzia?ania podja? aby maksymalnie zwiekszy? szanse powodzenia ?

Z góry dzi?ki.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
View user's profile Send private message  
 
daverox
M?odszy m?otkowy


Wiek: 37
Posty: 5
Dołączył: 24 Lut 2011
Skąd: Namys?ów

PostWysłany: Środa 06 Lipiec 2011 13:12    
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem  

Pomo?e ktokolwiek ? jak uda?o Wam si? ta misje przej?? bez kodów ?
Powrót do góry
View user's profile Send private message  
 
Siemior
M?odszy m?otkowy


Wiek: 34
Posty: 8
Dołączył: 14 Lis 2009

PostWysłany: Niedziela 07 Sierpień 2011 23:00    
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem  

Ja pomog? chocia? troszk?, bo z akcjami bywa ró?nie. To mo?e opisze to w pkt b?dzie czytelnie.
1. W pierwszym dniu ka?dy z nas zaczyna od kursu akcji 100z? i posiada 80% udzia?ów ja po?wi?cam troch? grosza i wykupuje z ka?dej linii lotniczej te brakuj?ce 20% udzia?ów. Po co? O tym w nast?pnych pkt. Aha jeszcze ustawiamy dewiz? roczn? na 25%

2. Jak zauwa?ysz kursy akcji momentalnie posz?y do góry bo wzrós? na nich popyt ka?dy powinien mie? oko?o 115z? za akcje. Co dalej? Metody zarabiania pieni?dzy nie opisuje chyba to potrafisz robi? dobrze.

3. Dobrym krokiem jest posiadanie informatora gdy kto? wypuszcza nowe akcje informator Cie o tym powiadomi.

4. Po kilku dniach niektórym wzrosn? akcje a niektórym zmalej?. Je?eli konkurencja jest w czo?ówce powiedzmy SA ma akcje wysoko?ci 160z? mo?na jej to zani?y? poprzez sprzedanie jej akcji które w pierwszym dniu kupili?my Smile to jest knif w jaki sposób nie da? wygra? konkurencji.

5. A my ca?y czas mamy 100% swoich akcji i czekamy na dobry moment. Powiedzmy gdy mamy kilka mln bo tu potrzebna inwestycja robimy ma?y myk z naszymi akcjami, wypuszczamy 100% zapotrzebowania akcji i ustawiamy ?e chcemy je najdro?sze dostaniemy za to sporo grosza ale nie b?dziemy ju? posiada? 100% akcji, ale mo?emy w tym samym momencie je kupi? zwi?kszaj?c ich cen? wi?c ze 160z? mo?liwe ?e b?dzie ko?o 200z?

6. Mijaj? dni wci?? sprawdzamy czy konkurencja nie wypuszcza nowych akcji jak maj? kryzys i kupujemy od nich za psie pieni?dze poni?ej 100z?, i sprzedajemy je gdy wzrastaj? im na warto?ci ko?o 120z?.

7. Gdy bankier zgodzi si? na kolejne emitowanie akcji powtarzamy pkt 5 i puff nasze akcje kosztuj? ponad 220z? i przechodzimy misj? Wink

_________________
Gra wojenna: http://online.freeware.info.pl/desert-operations.html
Powrót do góry
View user's profile Send private message  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Forum Polskie Forum Airline Tycoon Strona Główna
   Airline Tycoon Evolution i Deluxe
     Misja - Zmiana kursu

Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum

Powered by phpBB (c) 2001, 2002 phpBB Group. Theme loosely based on FI Theme.
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa), Obecny czas to Sobota 20 Kwiecień 2024 13:59