Airline Tycoon Hangar
Forum Polskie Forum Airline Tycoon Strona Główna
   Airline Tycoon i First Class
     Misja 4ta. Pytania ogólne.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Comodo
M?odszy m?otkowy


Wiek: 40
Posty: 8
Dołączył: 29 Sie 2006

PostWysłany: Wtorek 29 Sierpień 2006 18:13    
Temat postu: Misja 4ta. Pytania ogólne.
Odpowiedz z cytatem  

No wi?c zdecydowa?em si? w ko?cu dotrze? do jakiego? zawodowego ?ród?a informacji - forum Very Happy

Dlaczego? Ano, AT bardzo mi si? podoba, problem z tym, ?e zawsze utykam na misji 4tej. Jak w mord? strzeli?, wracam do gry co kilka miesi?cy i za ?adne skarby 4tej misji przej?? nie mog?. Tym razem postanowi?em si? nie poddawa?, pom?czy?em troch? i hmm... Na stronie znalaz?em takie info o tej misji:

Cytat:
Nowy Jork, Rio, Tokio (New York, Rio, Tokio)
Ta misja jest ?atwiejsza od poprzedniej. Musisz za?o?y? po??czenia mi?dzy 5 miastami, które musz? by? ob?o?one przynajmniej w 20%. Po??czenia wynajmuj po trochu. Na pocz?tek mo?esz wynaj?? 2. I po kilku dniach nast?pne 2 i tak a? wykonasz ca?e zadanie. W tej misji wa?nym punktem jest Agencja Reklamowa. Wykonuj tylko kampanie zwi?zane z po??czeniami. Po kilku dniach przejdziesz ca?? misje.


No, wszystko pi?knie, tylko, ?e pisze to stary wyjadacz, który dok?adnie wie jak co dzia?a. Moje problemy s? nast?puj?ce:
1. Nie rozumiem jak dok?adnie dzia?a "Ob?o?enie" i od czego zale?y. Czy tylko od tego ilu pasa?erów wo?? na dzie?/tydzie?? Czy mo?e od mojej popularno?ci?
-Na trasie Londyn-Tokio lata?em samolotem z 360 miejscami dla pasa?erów. Loty przynosi?y po 900tys. zysku, maszyna lata?a z oko?o 290 pasa?erami i lata?a bez przerwy - lot tam i spowrotem na dzie?. Jednak ob?o?enie wynosi?o w sumie 0%. Mo?e 1% pod koniec, ju? nie pami?tam.
-Na trasie Londyn-Moskwa pu?ci?em samolot z 160 miejscami. Gdy lata? z oko?o 70-90 pasa?erami obici??enie wynosi?o 3%, a lata? bez przerwy tam i spowrotem.
-Na trasie Londyn-Moskwa (graj?c again) pu?ci?em 2 samoloty - 160 i 380 miejsc. Lata?y bez przerwy i zrobi?y obci??enie 33%. Ale, gdy usun??em ten mniejszy, obci??enie zacz??o spada? i pewnie spad?o by poni?ej 20% wymaganego do uko?czenia misji. (W ko?cu na 5ciu po??czeniach musz?m ie? 20%)
2. Jak to jest z rozbudowanie terminali? Zap?aci?em 1 milion i powsta? nowy, ale nie by?o na nim nazwy mojej firmy, a moje 3 samoloty, które lata?y w kó?ko by wyrobi? te obci??enia dalej mia?y problemy z miejsca mi wyj?ciowymi. W ko?cu z 3ma samolotami lataj?cymi w kó?ko brakuje totalnie wyj??. Jak odpali? nowe wyj?cie? Bo kupi?em, ale jest puste.
3. Z tego, co narazie zrozumia?em by przej?? te misj? potrzebuj? 10 samolotów by lata?y bez przerwy po 2 na ka?dej trasie, do tego potrzebuj? mas? wyj??.. Napewno robi? co? ?le, bo wed?ug opisu, który zacytowa?em misj? mo?na przej?? w kilka dni!

Mam nadziej?, ?e kto? na?wietli mi spraw? tych po??cze? Smile
Powrót do góry
View user's profile Send private message  
 
Comodo
M?odszy m?otkowy


Wiek: 40
Posty: 8
Dołączył: 29 Sie 2006

PostWysłany: Środa 30 Sierpień 2006 11:02    
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem  

Dobra. W nocy postanowi?em podej?? do tego zadania inaczej i o 2 nad ranem zaliczy?em t? misj? - w ko?cu! XD

Problem wynik? z odprawy. Zawsze rozumia?em na niej, ?e potrzeba 5 po??cze?, na ka?dym po 20% ob?o?enia. Z tego co widz?, mia?o by? 5 po??cze? i w sumie 20% na wszystkich. Lol. A ja zarabia?em 10 milionów dziennie na 4 po??czeniach, Londyn-Tokio lata?y mi 2 samoloty za 86milionów z?/szt. i wci?? wydawa?o mi si?, ?e daleko do zaliczenia misji, cho? z górki, hahaha.

Zczai?em te? po d?u?yszych kombinacjach jak kupowa? dodatkowe wyj?cia - na tablicy u szefa lotniska, hehehe. Jest to nieintuicyjne, bo skoro p?ac? 1 mil za rozbudowe logiczne jest, ?e wyj?cie powinno byc automatycznie moje. No, ale trudno, poradzi?em sobie Very Happy

Hmm. Pod koneic misji mia?em 3 wyj?ci? - bo skasowa?em Honey Airlines za Akcje. Wyj?? mi zaczyna?o brakowa?, a Dyrektor powiedzia?, ?e bardziej ju? si? lotniska rozbudowa? nie da. To wina misji, czy jest tak ka?dym scenariuszu? Bo to by bardzo ogranicza?o mo?liwo?ci zarobkowe na lotnisku macie?ystym.

No nic. Poradzi?em sobie Very Happy Hehehe, czas rusza? dalej ;]
Powrót do góry
View user's profile Send private message  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Forum Polskie Forum Airline Tycoon Strona Główna
   Airline Tycoon i First Class
     Misja 4ta. Pytania ogólne.

Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum

Powered by phpBB (c) 2001, 2002 phpBB Group. Theme loosely based on FI Theme.
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa), Obecny czas to Sobota 27 Kwiecień 2024 1:24