Krótko o Airlinie

Airline Tycoon

Airline Tycoon to wspaniała gra ekonomiczna, w której wcielasz się w rolę menedżera linii lotniczej. AT obfituje we wszelkiego rodzaju humor, grafika jest w pełni... komiksowa (co wpływa dodatnio na wszechobecny humor) i można ją polecić każdemu, kto lubi tycoony.
Gra została wydana w polsce 30 września 1999 oraz wspaniale spolonizowana przez niezawodny CD-Projekt.

Airline Tycoon First Class

Airline Tycoon First Class to pierwszy, samodzielny dodatek do poczciwego Airlinea. Zawiera on całkiem sporo nowości (1 nowe pomieszczenie, możliwość transportu towarów i kilka innych pomniejszych nowinek).
AT First Class wyszedł w 1999 roku, lecz niestety nie został wydany w Polsce. Jeydną legalną metodą nabycia go w naszym kraju był numer 02/03 pisma GameStar.

Airline Tycoon Evolution

AT Evolution to także samodzielny dodatek do Airlinea. Zawiera on w sobie wszystkie nowości z wersji First Class, oraz kilka elementów dodanych 'od siebie'. Najważniejsze z nich to 2 nowe pomieszczenia, możliwość własnoręcznej budowy samolotów, 10 nowych misji i kilka drobnostek.
AT Evolution wydano w Polsce 18 listopada 2002 roku przez firmę Cenega Poland. Niestety, polskie tłumaczenie zostało mocno zepsute; zatrudniono niezbyt dobrych aktorów do podkładania głosu, popełniono nawet kilka banalnych wręcz błędów ortograficznych.

Airline Tycoon Deluxe

Airline Tycoon Deluxe jest już trzecim samodzielnym dodatkiem do AT. Niestety, nie zawiera on prawie nic nowego - jedynie 20 nowych lotnisk.
ATD wydano tylko w Niemczech (i tylko po niemiecku), w limitowanej edycji 5000 sztuk.

vear, 2.12.2003.
Copyright © 2003 - 2018 Airline Tycoon Hangar.
Powielanie jakiejkolwiek części serwisu bez zgody redakcji zabronione.